ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!
ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!
Dobrodošli na Cacak forum!
Za pun pristup forumu, morate se registrovati, ili, ako ste već registrovani, ulogovati. Kada se jednom registrujete, bićete u mogućnosti, ne samo da pregledate forum, već i da otvarate nove teme i još mnogo toga! Ova poruka će nestati kada se registrujete i ulogujete na forum.
Prijavi se na forum Kreiraj nalog

JecaPO
JecaPO
Main site administrator
Main site administrator
Ženski

Registrovan : 19.09.2010
Reputacija : 14892
Rođendan : 27.09.1989
10112010
Upravo se to dogodilo medicinskoj sestri Catherini Ashimi iz Norveške kada je poželela promeniti zanimanje i postati policajka. Iako je prošla sva testiranja i medicinske preglede, nakon intervjua je odbijena zbog golišavih fotografija koje je ranije snimila baveći se manekenstvom, piše Index.

Iako policija poriče da je to pravi razlog neprihvaćanja, Ashima tvrdi da joj je upravo dobrim izgledom prokockala priliku za novi posao. "Tokom intervjua jedna je žena držala te moje fotografije i počela se raspitivati o njima. Mislim da je jako loše što u policiji smatraju kako nisam dovoljno dobra da budem deo njihovog tima samo zato što imam sjajno telo", kaže seksi medicinska sestra. Dodaje da se oseća diskriminisano te je navodno potražila pravnu pomoć.
Share this post on:reddit

Komentari

SNooPy89
haahahahahah :P
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu