ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!
ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!
Dobrodošli na Cacak forum!
Za pun pristup forumu, morate se registrovati, ili, ako ste već registrovani, ulogovati. Kada se jednom registrujete, bićete u mogućnosti, ne samo da pregledate forum, već i da otvarate nove teme i još mnogo toga! Ova poruka će nestati kada se registrujete i ulogujete na forum.
Prijavi se na forum Kreiraj nalog

SNooPy89
SNooPy89
Main site administrator
Main site administrator
Ženski

Registrovan : 14.08.2010
Reputacija : 17311
Rođendan : 14.03.1989 Lokacija : cacak forumi
https://cacak.forumsr.net
13122013
Dve sestre od oca dobile poklon - POVEĆANJE GRUDI! Charm_and_brittani_niccole__barcroft_media

Dve estre iz Kalifornije dobile su na poklon od oca - povećanje grudi. Njihov otac je plastični hirurg. Šarm i Britani Nicol nalaze se na reklami za njihovog čuvenog oca i plastičnog hirurga dr Majkla Nicol-a. Britani (25) je prvi put imala operaciju dojki kada je napunila 18 godina, a to je bio rođendanski poklon njenog oca.

Tri godine kasnije je ipet imala operaciju, kada je smanjila nos.

Druga sestra, Šarm je otišla pod nož kod plastičnog hirurga, kada je imala deset godina, gde je preoblikovala pupak, a ove godine se odlučila i na korekciju grudi. Šarm je tom prilikom izjavila:

''Znam da sam u sigurnim rukama, jer je moj otac najbolji u onome što radi. Radim veliku stvar za sebe''

Obe sestre redovno idu na piling i potoks u tatinoj klinici.

Ove dve sestre su još kao male usvoje ne od strane dr Majkla i supruge Peni.

Međutim, treba naglasiti da su dobile i kritike zbog odluke da koriguju svoj izgled

Sestra Britani je tom prilikom izjavila:

''Imam potpuno ravne grudi i samo sam želela da se osećam udobnije u svojoj koži. To je najbolja stvar koju sam uradila do sada''.

Dr Nicol kaže da on nije uticao na odluku svoje dece.

''Ne mislim da sam uticao da moje ćerke idu na operaciju. One su odrasle u okruženju lepote. Naši automobili su uvek bili besprekorni, naša kuća je besprekorna i svi naši prijatelji su lepi'' - rekao je dr Nickol.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu