ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!

Navigacija

Pogledaj šta je novo na forumu

Welcome!

Kao registrovani član Cacak foruma , vi možete učestovati u diskusijama, razmenjivati privatne poruke sa drugim članovima naše zajednice. Pre svega, jedino kao registrovani član možete imati pun pristup forumu, odnosno videti njegov celokupan sadržaj!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Jeste li nekad upali u šaht?

• Please log in to reply

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

sovac

Novajlija
    taj Čet 11 Avg 2016 - 4:40
    dakle izjasnite se ako jeste Very Happy

SNooPy89

Main site administrator
    Main site administrator
    taj Sub 13 Avg 2016 - 23:29
    evo prva cu... jesam i ispricacu i kako  hohoohoh

Ispred moje zgrade, postojao je saht, sa labavim poklopcem. Dakle, ako stanes, propadas jedno tri-cetiri metra. Ja sam znala za to, ali sam, opet, glumila hrabrost i jednom nogom se malko oslanjala na poklopac. Poklopac spade, a ja upade  erfasd Samo mi je glava virila, sreca te sam uspela u onoj brzini da se zadrzim rukama, da ne upadnem skroz. Povredila sam se, toliko da nisam mogla da se popnem niz nesto sto lici na stepenice (jer se tako ulazilo u taj saht). Vukle su mi se sestra i drugarica. Jedva su me izvukle. Na svaki pokret, osecala sam jake bolove. Ironija je bila ta da je tada sestra isla na neke vezbe u bolnicu (za kicmu), a i ja sa njom i roditeljima, a naravno da nisam mojima rekla da sam se dobro ugruvala. Sestra je rekla da sam pala, ali ne i da me mnogo boli. Ja sam jedva hodala, ali ipak nisam zavrsila kod doktora... Bolela me je kicma dva meseca  pod stolom

http://cacak.forumsr.net

sovac

Novajlija
    taj Pon 15 Avg 2016 - 4:00
    Snupika more zeznuto tuzan

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
    Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu