ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!
ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!
Dobrodošli na Cacak forum!
Za pun pristup forumu, morate se registrovati, ili, ako ste već registrovani, ulogovati. Kada se jednom registrujete, bićete u mogućnosti, ne samo da pregledate forum, već i da otvarate nove teme i još mnogo toga! Ova poruka će nestati kada se registrujete i ulogujete na forum.
Prijavi se na forum Kreiraj nalog

Foto

Neobični hobiji svetskih zvezda



  • Por favor, inicie sesión para responder

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

#1
Fuera de línea
SNooPy89
Uto 2 Avg 2011 - 23:00


SNooPy89

Main site administrator

Main site administrator
žastin Biber voli nešto što je bilo hit osamdesetih, kada se dotični nije ni rodio. U pitanju su Rubikove kocke, koje ova tinejdžerska zvezda sklapa za minut i 23 sekundi.

Naravno da Anđelina Džoli ima neobičan hobi: sakuplja bodeže.

- Mama mi je kupila prvi bodež kada sam imala 11 ili 12 godina, a ja sam već kupila Medoksu neke sitnice. Vodimo ga u specijalnu prodavnicu - kazala je novinarima.

Njena kolekcija nije najneobičnija - Klaudija Šifer je daleko ispred. Ne samo da prikuplja uramljene insekte već voli i slike sa insektima.

Kejt Mos je otputovala u Puket, na Tajlandu, da bi nedelju dana išla na obuku sinhronizovanog plivanja. Na kraju je nastupala za prijatelje kao što su Naomi Kempbel i Džejmi Hins. Njeni prijatelji koji su bili na zabavi kažu da je jedini problem bio kada je pripita Kejt htela da skoči u bazen u pola noći da izvede reprizu, pa je Hins je morao da je bukvalno drži podalje od bazena dok je nije prošla želja.

Kristen Stjuart je ljubitelj žongliranja, a hobi je pokazala u šou programu "Lopez Večeras".


Dejvid Arket voli da plete, a omiljeni hobi Mile Kunis je Vorld of vorkraft.

Svako zna da Tom "Top Gan" Kruz voli da leti avionima. Ali većina ne zna da obožava i mačevanje, kojim je pre tri godine "zarazio" Vil Smita i Dejvida Bekama.

- Tom ima sobu za vežbanje gde se skupljamo i mačujemo. S obzirom na to da nemamo mnogo vremena da se družimo samo nas trojica, ovo je njegov način da provedemo kvalitetno vreme zajedno - objaasnio je Vil Smit.

žoni Dep je pre nekoliko godina otkrio da ima neobičan hobi - igranje sa Barbi lutkama. Osim Barbika, Dep skuplja i kosture golubova.

Paris Hilton je otkrila novi hobi: ronjenje. Odlučno tvrdi da je bolje od seksa.

Skupljanje starih novčića nije čudan hobi. Ali je zato impresivno staromodan za damu kao što je Nikol Kidman koja se opredelila za traganje za novčićima drevne Judeje.

https://cacak.forumsr.net

Poruka [Strana 1 od 1]


Similar topics

-

» Zvezda ili Partizan?