ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!
ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!
Dobrodošli na Cacak forum!
Za pun pristup forumu, morate se registrovati, ili, ako ste već registrovani, ulogovati. Kada se jednom registrujete, bićete u mogućnosti, ne samo da pregledate forum, već i da otvarate nove teme i još mnogo toga! Ova poruka će nestati kada se registrujete i ulogujete na forum.
Prijavi se na forum Kreiraj nalog

Foto

Ceca održala koncert na Ušću



  • Por favor, inicie sesión para responder

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

#1
Fuera de línea
SNooPy89
Sub 29 Jun 2013 - 1:08


SNooPy89

Main site administrator

Main site administrator
Pred oko  150 000 ljudi, naša najveća balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović, održala je spektakularan koncert na Ušću.

Ceca održala koncert na Ušću 2589610
Koncert je počeo u 21:30, a Ceca ga je počela pesmom ''Lepi grome moj''. Publika je đuskala, pevala uz stare i nove hitove koji su se ređali sinoć na Ušću. Ceca se, u par navrata, obraćala publici.

Ovu pesmu sam snimila kad sam imala kad sam imala svega petnaest godina. Ali ova pesma je hit i uvek će ići rame uz rame sa mojim ostalim hitovima – rekla je Ceca i zapevala svoj veliki hit Lepotan.

Za ovaj koncert vladalo je nezapamćeno interesovanje. Gotovo sve karte su nekoliko dana pre koncerta već bile rasprodate, a po neki srećnik je mogao da naleti na najjeftinije karte do jutros. Pristigli su gosti iz svih država bivše republike.

Ceca održala koncert na Ušću Cecaa10

Ceca je dobijala poklone od publike, koji su non stop pevali njene hitove i nekoliko puta je vraćali na binu. U jednom trenutku, Ceca je počela skidati svoj nakit i bacati ga u publiku.

''Nadam se da nekog nisam povredila. Jel smo dobro'' - upitala je, dok joj je publika odgovorila vriskom.

Treba napomenuti da je koncert na Ušću, koga smo dočekali posle sedam godina, kruna njene karijere.

Ceca održala koncert na Ušću Ceca10

Šta reći, BRAVO CECO ZA OVO!

https://cacak.forumsr.net

Poruka [Strana 1 od 1]