ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!
ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!
Dobrodošli na Cacak forum!
Za pun pristup forumu, morate se registrovati, ili, ako ste već registrovani, ulogovati. Kada se jednom registrujete, bićete u mogućnosti, ne samo da pregledate forum, već i da otvarate nove teme i još mnogo toga! Ova poruka će nestati kada se registrujete i ulogujete na forum.
Prijavi se na forum Kreiraj nalog

SNooPy89
SNooPy89
Main site administrator
Main site administrator
Ženski

Registrovan : 14.08.2010
Reputacija : 17311
Rođendan : 14.03.1989 Lokacija : cacak forumi
https://cacak.forumsr.net
13092013
Jedna žena sa Havaja, bila je besna kada su joj državni zvaničnici rekli da smanji svoje prezime, koje se verovali ili ne, sastoji od čak 36 slova. Razlog- Ne može da stane na vazačku dozvolu..
Naredili joj da skrati ime da bi dobila vozačku dozvolu Ay_118394458

Njeno ime je toliko dugo, da vozačka dozvola ne uključuje njeno ime i srednje ime. 


Gospođa Keihanaikukauakahihuliheekahaunaele, morala je da nosi dve lične karte za posednjih dvadeset godina, jer je njeno ime sadržalo više slova nego što je to dozovljeno. To joj je stvorilo niz problema, uključujući i nemogućnost putovanja.


''Jednom me je policajac zaustavio i pitao me, gde ti je ime? Ja sam mu rekla da me ne krive, jer nije to do mene, već do propisa koji dozvoljavaju maksimalni broj slova u vozačkoj dozvoli''
.
Gospođi je rečeno da skrati svoje prezime ili da uzme devojačko, međutim ona to ne želi. Želi da zadrži ovo dugačko prezime, u čast svog pokojnog supruga. Međutim javio se pritisak na Lokalnu upravu, posebno posle saznanja preko tv stanica o ovom problemu, gde su zvaničnici obećali da će produžiti ličnu kartu i vozačku dozvolu na 40 znakova.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu