ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!
ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!
Dobrodošli na Cacak forum!
Za pun pristup forumu, morate se registrovati, ili, ako ste već registrovani, ulogovati. Kada se jednom registrujete, bićete u mogućnosti, ne samo da pregledate forum, već i da otvarate nove teme i još mnogo toga! Ova poruka će nestati kada se registrujete i ulogujete na forum.
Prijavi se na forum Kreiraj nalog

Foto

Nekoliko iritantnih pitanja i konstatacija :)



  • Por favor, inicie sesión para responder

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

#1
Fuera de línea
SNooPy89
Ned 14 Jul 2013 - 20:41


SNooPy89

Main site administrator

Main site administrator
1. Ljudi koji su spremni da potroše vreme tražeći daljinski upravljač, umesto da prošetaju do TV i na njemu ručno promene kanal

2. Ljude koji kažu ''Hoćeš i jare i pare''. Šta će mi priča o nečemu ako to ne mogu da imam?

3. Kada me ljudi pitaju ''Mogu li da te pitam nešto''. Glupo pitanje, svakako će me pitati, jer nemam drugog izbora

4. Kada ljudi počnu da hvale nešto i nazovu ga ''novo i pobošljano''. Ako je nov, znači da nije ništa bilo pre toga. Ako je pobošljan, znači da je nešto moralo da bude pre toga i naravno da ne može biti novo

5. Kada ljudi kažu ''Život je kratak''. Ma da, život je najduža prokleta stvar koju iko ikada radi?

6. Kada čekaš autobus, a neko te pita ''Jel stigao autobus''. Pa da je došao ne bih čekao ovde....

https://cacak.forumsr.net

Poruka [Strana 1 od 1]